leaves
ASTER CHIŃSKI IGIEŁKOWY FIOLETOWY LEGUTKO

1,90

Brak w magazynie

SKU: 5903837059607
Waga 0,001 kg
więcej Wysyłka w 24 h
więcej
więcej 14-sto dniowe prawo zwrotu

Aster chiński igiełkowy fioletowy 1g – Legutko 🌸

Opis:
Aster chiński igiełkowy fioletowy to jednoroczna roślina o fioletowych kwiatostanach, w których pojedyncze kwiaty mają charakterystyczny, igiełkowy kształt. Dorasta do 50–80 cm, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno na kwietnikach, jak i jako kwiat cięty – długo zachowuje świeżość i atrakcyjny wygląd.

Cechy i zalety:

  • Roślina jednoroczna, wysokość 50–80 cm

  • Kwiaty igiełkowe, fioletowe, efektowne na rabatach i w bukietach

  • Długo utrzymują świeżość po ścięciu

  • Doskonałe na kwietniki i do dekoracji wnętrz

Uprawa:

  • Wysiew: Marzec–kwiecień do skrzynek, na palety pod osłonami lub w kwietniu na rozsadniku

  • Warunki wschodów: Temp. 16–20°C, czas wschodów 7–14 dni

  • Sadzenie: Maj, rozstaw 40 x 20 cm

  • Stanowisko: Słoneczne, gleba żyzna

Opakowanie: 1 g nasion
Producent: W. Legutko

Waga 0,001 kg
Wokas