Aster chiński igiełkowy fioletowy 1g – Legutko 🌸
Opis:
Aster chiński igiełkowy fioletowy to jednoroczna roślina o fioletowych kwiatostanach, w których pojedyncze kwiaty mają charakterystyczny, igiełkowy kształt. Dorasta do 50–80 cm, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno na kwietnikach, jak i jako kwiat cięty – długo zachowuje świeżość i atrakcyjny wygląd.
Cechy i zalety:
Roślina jednoroczna, wysokość 50–80 cm
Kwiaty igiełkowe, fioletowe, efektowne na rabatach i w bukietach
Długo utrzymują świeżość po ścięciu
Doskonałe na kwietniki i do dekoracji wnętrz
Uprawa:
Wysiew: Marzec–kwiecień do skrzynek, na palety pod osłonami lub w kwietniu na rozsadniku
Warunki wschodów: Temp. 16–20°C, czas wschodów 7–14 dni
Sadzenie: Maj, rozstaw 40 x 20 cm
Stanowisko: Słoneczne, gleba żyzna
Opakowanie: 1 g nasion
Producent: W. Legutko
Wysyłka w 24 h